Actueel weer Kamerik
Laatste update: 2026-05-03 om 14:36 uur
| Temperatuur | 15.8 °C |
| Neerslag | 8.8 mm |
| Regensnelheid | 1.2 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.4 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.6 km/u om 11:10 u |
| Minimum temp. | 13.1 °C om 00:07 u |
| Maximum temp. | 17.1 °C om 11:05 u |
| Windchill | 15.7 °C |
| Hitte index | 15.8 °C |
| Dauwpunt | 14.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 174.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 288.0 W/m2 om 11:05 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 1.6 om 11:09 u |
| Zon op | 06:06 u |
| Zon onder | 21:09 u |